O ateliéri

Našou zásadou je vytvoriť pravdivú, dôvtipnú a súčasnú architektúru. Preferujeme elementárne materiály a sledujeme najnovšie trendy v technológii a dizajne. Venujeme sa autorským projektom a radi sa zapájame do architektonických súťaží. Architektonické zadanie vypracujeme od návrhu, až po realizačný projekt. Naše interiérové návrhy vieme zrealizovať v našej stolárskej dielni.

Poznáme sa od študentských čias.  Spolupracovali sme na viacerých projektoch, kde sme si overili kto v ktorej oblasti najviac vyniká.  Naše projekty vznikajú ako kolektívne dielo troch autorov, ktorí svoje predstavy vedia zladiť do jedného celku.

Ing. arch. Tomáš Ružiak

Má schopnosť pochopiť prianie zákazníka a odborne vysvetliť pozitíva a negatíva možných riešení.  Za veľmi dôležitú považuje osvetu v architektúre. Ateliér HAUS zastupuje v Bratislave.

Ing. arch. Eva Šestina

Ateliér obohacuje o ženský pohľad na architektúru. Jej konceptuálne myslenie sa prejavuje najlepšími ideami v oblasti dizajnu. Je citlivá, racionálna a pedantná.

Ing. arch. Miro Šestina

Má vysoké technické znalosti a prax. Nadviazal na rodinnú stolársku a architektonickú tradíciu. Jeho pragmatizmus je zárukou, že dizajn ostane v rovnováhe s funkčnosťou.

tím:

Ing. arch. Pavlína Blažeková
Bc. Natália Marková